etisk.cz logo [CNW:Counter]
ÚvodO násSlužbyDirektCeníkReklamaFaqOnline kalkulacePoptávka tiskuNápověda

Klikněte zde a zavoláme vám zdarma Můžeme vám pomoci ? - Příklady našich zákazníků Přečtěte si, jak zákazníci využívají naše služby. V průmyslu, obchodě, pohostinství i v reklamě.

 


Služby - kopírování a tisk letáků


Kopírování na duplikátoru Ricoh


CVEXIM s.r.o. nabízí na stránkách serveru Etisk.cz expresní vícebarevné tiskové služby na digitálním duplikátoru Ricoh, ofsetový tisk a roznos letáků do zákazníkem určených oblastí.

Tiskové služby jsou v prvé řadě poskytovány prostřednictvím internetového serveru www.etisk.cz .

Zákazníkům, kteří odesílají své tiskové podklady prostřednictvím internetu, jsou hotové tiskové výstupy dodávány dopravní službou až do jejich sídla nebo přímo rozneseny k určeným klientům. Tím dochází k několikahodinovým úsporám času zaměstnanců zákazníků, včetně jejich dopravních a parkovacích nákladů, které jsou obvykle spojeny s externím zajištěním tiskových a kopírovacích služeb.

Tisk na duplikátoru je navíc minimálně o 50% levnější než běžné kopírovací služby (ceník) a navíc s možností vícebarevného tisku (barvy). Je možná také kombinace více barev současně s částečným soutiskem barev (ukázky tisku). Potisknout lze také barevné papíry pastelových nebo reflexních barev včetně samolepících.

Podkladem pro tisk jsou soubory ve formátech excel, word, corel atd. zaslané přes internet, dodané na 3,5" disketě nebo ZIPu, případně dodaný originál výtisku. Hotové tiskoviny z duplikátoru jsou dodány zákazníkovi do 48 hodin od přijetí podkladů.

Pokud vás naše nabídka zaujala zkuste si spočítat cenu vaší tiskové zakázky pro duplikátor nebo se více informujte o námi poskytovaných direct mailingových službách.

Jak připravit podklady pro tisk na duplikátoru

Ofsetový plnobarevný tisk


Tisk na ofsetu je vhodný pro vysoké náklady cca od 5000 ks nebo i náklady nižší, které nelze vyřešit jinou technologií. Pokud máte zájem o plnobarevný ofsetový tisk na ofsetový nebo křídový papír, zašlete nám prosím poptávku tisku.

Děkujeme a těšíme se na vaše dotazy a připomínky
Naše ikona Etisk - tisk a roznos letáků