etisk.cz logo [CNW:Counter]
ÚvodO násSlužbyDirektCeníkReklamaFaqOnline kalkulacePoptávka tiskuNápověda

Klikněte zde a zavoláme vám zdarma Můžeme vám pomoci ? - Příklady našich zákazníků Přečtěte si, jak zákazníci využívají naše služby. V průmyslu, obchodě, pohostinství i v reklamě.

 


Jak využít naše služby - letáky a roznos


Cestovní kancelář - dotisk ceníků ke katalogům, ve kterých nejsou z důvodu častých změn uvedeny ceny a dotisk letáků se zájezdy na poslední moment.

Prodejce automobilů - tisk ceníků a letáků při uvádění akčních cen a nových modelů.

Prodejce obuvi a ostatní maloobchodníci - při dodávkách nového zboží nebo výprodejích vytiskneme propagační materiály k podpoře prodeje na prodejnách a v jejich okolí.

Výrobce pryžových součástí pro automobilový průmysl - využívá průběžných dodávek malých sérií formulářů pro sledování materiálových toků ve výrobě a při sledování kvality. Vzhledem k častým změnám při úpravách formulářu spojených se zaváděním norem ISO 9000 nemusí zákazník likvidovat zásoby změněných a tedy nepoužitelných formulářů.

Dovozce a distributor počítačových dílů - zajištění dotisku ceníků se 14 denní frekvencí vzhledem k měnícím se měnovým kurzům zahraničních měn.

Rocková skupina - před pořádáním koncertů může objednávat plakáty do formátu A3 tištěné pro aktuální vystoupení.

Vystavovatel na veletrzích - dotisk chybějích ceníků a informačních materiálů těsně před a v průběhu konání veletrhů s dodáním až na místo.

Zájmové a firemní kluby - tisk zpravodajů pro členy a zaměstnance.

Makléřské firmy - kromě tisku propagačních materiálů, mohou využít našich služeb při informování akcionářů o hromadných odkupech akcií nebo primárních emisích cenných papírů.

Organizátoři valných hromad - tisk pozvánek pro akcionáře, zprávy představenstva o hospodaření a hospodářských výkazu.
Naše ikona Etisk - tisk a roznos letáků